11% Popust

VIŠE FOTOGRAFIJA

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

SLIČNI PROIZVODI

10dBi 4G antena SMA utikač 696-960MHz / 1710-2690MHz dugi dom RG174 3M + SMA ženski do Y tip 2 X TS9 muški ...

-10%
Vidi Više

KELUSHI Jednostavna povoljna cijena Crveno lasersko svjetlo 30MW lokator vizualnih grešaka, optički kabl za...

-10%
Vidi Više

KELUSHI 30mw crveni laserski optički svjetlosni optički kabel tester Visual Locator Locator također 30KM Ch...

Vidi Više

SM&MM višejezični automatski šest motora s inteligentnim uređajem za usisavanje vlakana FTTH optičkim vlaknima

-50%
Vidi Više

AUA-60S nadograđena verzija AUA-60S vlaknasti čistač visoko preciznog cjepiva od metala, automatski metalni...

-5%
Vidi Više

Superbat univerzalna digitalna DAB antena na krovu s pojačalom za DAB DAB + AM / FM automobilski radijski a...

Vidi Više

Hladni kontakt Namjenski čistač od metalnih vlakana FC-6S nož za rezanje vlakna FTTH nož za optičko vlakno ...

Vidi Više

2018 Novi OTDR ispitivač vlakana 1310 / 1550nm 120km s engleskim Espanol 30 / 28dB

-1%
Vidi Više

10pcs LC / UPC vlaknasti svinjski rep s jednim načinom rada (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0.9mm kabel

Vidi Više

Visokokvalitetni razdjelnik repetitora 800-2500 MHz s ženskim priključkom za koaksijalni kabel za spajanje ...

-50%
Vidi Više

400 kvadratnih metara 4dbi dobitak 800-2500Mhz kristalna antena za GSM stropnu antenu CDMA booster unutarnj...

-10%
Vidi Više

Superbat 50 Ohm antena 868Mhz antena 3dbi Pojačala za zračnu gumu od pojačanja 60W ulaza SMA muški utikač r...

-8%
Vidi Više

KELUSHI Fiber Optic FTTH set alata sa FC-6S vlaknastim čistačem i optičkim mjeračem snage 5 km Visual Locat...

Vidi Više

2sets / lot 433MHz ASK RF modul kit (2pcs STX882 odašiljač + 2pcs SRX887 prijemnik + 4pcs proljetna antena ...

-16%
Vidi Više

Superbat 1575,42mhz Pomorska brodica Zračna navigacija Antena Pojačala signala GPS Antena 10M Kabel TNC Muš...

-8%
Vidi Više

KELUSHI alati za optičko vlakno visoke preciznosti HS-30 rezač za optički čistač od 250-900um za spajač fib...

-10%
Vidi Više

Besplatna dostava 10pcs / lot 1x16 PLC splitter s golim vlaknima

Vidi Više

KELUSHI 50pcs / lot SC optičko vlakno brzi konektor multimode FTTH SC jednonamjenski UPC brzi priključak

Vidi Više

Besplatna dostava 100pcs / lot SC Singlemode Fiber Optic SC APC Brzi konektor FTTH Fiber Optic Brzi konektor

-48%
Vidi Više

2sets / lot 433MHz 100meters Wireless Module Kit (ASK odašiljač STX882 + ASK prijemnik SRX882) + 4pcs bakre...

-25%
Vidi Više

Vanjska vodootporna 12dBi 800-2700MHz GSM 3G WIFI LTE 4G repetitora smjera usmjerena antena na ravnoj ploči

Vidi Više

Pretvarač optičkih vlakana Htb-3100ab Pretvornik vlakana Single Converter vlakna 25km SC 10 / 100M Singlemo...

-8%
Vidi Više

KELUSHI 10mW vrsta olovke plastična vizualna lokator lokator vlakana optički kabel mjerač tester za CATV

Vidi Više

4G antena 4G vanjska antena 20dBi Yagi antena N ženska telefonska sprema signala antena za 4G pojačalo repe...

-48%
Vidi Više