VIŠE FOTOGRAFIJA

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

SLIČNI PROIZVODI

Visoka dobitak 8dbi 800-2500 mhz antena za unutarnju ploču s N priključkom za mobilni telefon cdma gsm dcs ...

-50%
Vidi Više

KELUSHI 2016 Visual Locator detektor 30mW detektor FC muški do LC ženski adapter LC / SC / ST / FC konektor...

Vidi Više

KELUSHI 30mW Visual Locator Locator Tester vlakana FC muški i LC ženski adapter za LC / SC / ST / FC vlakna...

-10%
Vidi Više

KELUSHI nož za rezanje kabela SKL-6C nož za rezanje kabela FTTT optički nožni alati Visoko precizni nož 16 ...

-10%
Vidi Više

Superbat CRC9 antena 698-960 / 1710-2170 / 2500-2600MHz 4G 5db LTE mobilni telefon Clip booster antenski mu...

-8%
Vidi Više

KELUSHI novi precizni mjerač mjerenja snage s optičkim vlaknima sa sedam talasnih optičkih mjerača snage

Vidi Više

Visokokvalitetni razdjelnik repetitora 800-2500 MHz s ženskim priključkom za koaksijalni kabel za spajanje ...

-50%
Vidi Više

KELUSHI OTDR Eliminator mrtve zone Fiber Optic OTDR Pokretač kabela 1km SM SIngle Mode 9/125 SC -APC konekt...

-10%
Vidi Više

Alat za ispitivanje kabela KELUSHI FTTH 2 in1 s optičkim vlaknima APM-80T -70 ~ + 60dBm 1310/1490 / 1550nm ...

Vidi Više

Komplet priključaka za 10 komada X za Motorolu CM300 16 pinski radio HLN9457 i HLN9242 Dostava besplatna

Vidi Više

10dBi 4G antena SMA utikač 696-960MHz / 1710-2690MHz dugi dom RG174 3M + SMA ženski do Y tip 2 X TS9 muški ...

-10%
Vidi Više

KELUSHI VFL vlaknasti optički kabel crveni laserski olovka za ispitivanje Visual Locator Locator Fiber Opti...

Vidi Više

12 boja SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2- Optička vlakna

Vidi Više

2sets / lot 433MHz 100meters Wireless Module Kit (ASK odašiljač STX882 + ASK prijemnik SRX882) + 4pcs bakre...

-25%
Vidi Više

Vanjska vodootporna 12dBi 800-2700MHz GSM 3G WIFI LTE 4G repetitora smjera usmjerena antena na ravnoj ploči

Vidi Više

433MHz ASK bežični modul za prijemnik predajnika (1pcs predajnik STX882 + 1pc prijemnik SRX882 + 2pcs prolj...

-25%
Vidi Više

KELUSHI 100pcs / lot SC optička vlakna brzi hladni konektor FTTH SC single mode UPC brzi priključak

-10%
Vidi Više

10pcs SC / APC vlaknasti svinjski rep s jednim načinom rada (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0.9mm kabel

Vidi Više

KELUSHI 15pcs / set FTTH optički set alata s vlaknastim vlaknima FC-6S i 10mW Visual Locator lokatorom Fibe...

Vidi Više

Dvosmjerni RF vhf 150MHz Mikrotračni razdjelnik snage 136-174MHz dvosmjerni radio vhf repetitor

Vidi Više

Puni opseg 806-960 / 1710-2700MHz Vanjska omni usmjerena N Ženska gsm 3G 4G antena repetitora

Vidi Više

20 setova X PTT okvir i tipka za Motorola CP1660 CP1200 CP1300

Vidi Više

Alat za rezanje kabela za rezanje kabela KELUSHI Alat za rezanje vlakna SKL-6C Alat za rezanje kabela 16 po...

Vidi Više

1.2ghz nehrđajući čelik 5 elemenata yagi 3 metra rg58 kabel sma muški konektor cctv predajnik vanjska usmje...

Vidi Više