20% Popust

VIŠE FOTOGRAFIJA

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6

SLIČNI PROIZVODI

2 kom 433mhz RF LoRa modul SX1278 PM1280 Prijemnik i odašiljač na daljinu SPI LORA IOT + 2kom 433MHz antena

-11%
Vidi Više

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-ONE Mjerač optičke snage vlakana od -70 do + 10dBm 1mw 5km Tester vlakana ...

-10%
Vidi Više

KELUSHI OTDR Eliminator mrtve zone Fiber Optic OTDR Pokretač kabela 1km SM SIngle Mode 9/125 SC -APC konekt...

-10%
Vidi Više

Pretvarač optičkih vlakana Htb-3100ab Pretvornik vlakana Single Converter vlakna 25km SC 10 / 100M Singlemo...

-8%
Vidi Više

Pretvarač jednočlanih multimoda i 155M jednosmjernih vlakana pretvornik MM u SM

Vidi Više

CATV Televizija YJ350C -50 ~ + 26dBm Prijenosni mini svjetlovodni optički mjerač snage

Vidi Više

12pcs / set FTTH optički alat s vlaknastim čistačem -70 ~ + 10dBm Optički mjerač snage Visual Fault Lcator 5km

-68%
Vidi Više

12 boja SC / UPC Pigtail-SM (9/125) -G652D, G657A1, G657A2-OS2- Optička vlakna

Vidi Više

Komplet alata od 10 u 1 optičkih vlakana FTTH s uređajem za uklanjanje vlakana FC-6S i optičkim mjeračem sn...

-2%
Vidi Više

Fujikura Fiber Fusion Splicer FSM-60S / 80S / 12S / 21S / 22S SC držač vruće taline A Piece

Vidi Više

Superbat Yellow Aparat za prešanje za koaksijalni kabel RG8 RG11 RG213 LMR400 RG316 RG174 SMA N MCX - 336K

-29%
Vidi Više

Jeftina cijena Nova 5-2400 MHz dvosmjerni razdjelnik razdjelnika s priključkom F-tipa za koaksijalni kabel ...

-50%
Vidi Više

2PCS / lot 2.4GHz 3dBi WiFi 2.4g antena Antena RP-SMA muški bežični usmjerivač + 17cm PCI U.FL IPX do RP SM...

Vidi Više

High Gain 13dBi 9 Unit 806-960 MHz Vanjski vanjski Yagi antena F priključak za mobitel Pojačavač GSM smjern...

-50%
Vidi Više

KELUSHI FSM 22 50 60 80S Fusionadora Fibra Optica Electrode Fujikura elektrode za vlakno optički stroj za f...

Vidi Više

1090MHz Antena ADS-B / TCAS / SSR 3DBi dobiva MCX muški konektor Zračna magnetska baza RG174 3M Pojačivač s...

-10%
Vidi Više

KELUSHI 100pcs / lot SC optička vlakna brzi hladni konektor FTTH SC single mode UPC brzi priključak

-10%
Vidi Više

10pcs NAGOYA NA-771 SMA-F dual band antena 144 / 430MHz za Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Walkie Ta...

-16%
Vidi Više

Grandway FHM2A01 Fiber optički multimetar, optički mjerač snage + optički izvor svjetlosti 1310 / 1550nm

Vidi Više

KELUSHI 30mW Visual Locator Locator Crveni svjetlo Izvor vlakana optički kabl za ispitivanje alata 15-20km

-10%
Vidi Više

KELUSHI 30mW Visual Locator Locator Tester vlakana FC muški i LC ženski adapter za LC / SC / ST / FC vlakna...

-10%
Vidi Više

SM SX PVC 3 mm 30 metara SC / APC vlaknasti optički kratkospojni kabel SC / APC-SC / APC optički vlaknasti ...

Vidi Više

KELUSHI FTTH vlaknasti optički mjerač snage DXP-40D ispitivač vlakana optičkih kabela -70dBm ~ + 10dBm SC /...

-10%
Vidi Više

400 kvadratnih metara 4dbi dobitak 800-2500Mhz kristalna antena za GSM stropnu antenu CDMA booster unutarnj...

-10%
Vidi Više