5X ukupno novi dijelovi za popravak LCD za Motorola CP1300 CP1660 CP1600

Vidi Više

Visokokvalitetni 8-kanalni PCM govorni telefon optički medijski pretvarač s Ethernet FC jednim načinom 20Km

-18%
Vidi Više

Besplatna dostava Visoka pouzdanost 1x2 mehanički vlaknasti optički prekidač FC / APC

Vidi Više

Besplatna dostava 1x2 mehanički vlaknasti optički preklopnik FC / PC konektor zasun ili nešivanje

Vidi Više

OSHINVOY dvopojasna antena od stakloplastike 144 435M vhf uhf dvopojasna šunka radio krovna repeticija krov...

Vidi Više

1,25G SFP Fiber Media Converter, 10/100 / 100M SFP Fiber Media Converter, Vanjski PSU SC, jedno vlakno

Vidi Više

10/100 / 1000M, dvostruki SFP vlaknasti pretvarač medija, vanjski PSU, 20KM LC 1310/1550 1pair

Vidi Više

Besplatna dostava 1x2 Mehanički prekidač s optičkim vlaknima bez priključka

Vidi Više

multimode 1,25G SFP pretvarač vlakana 10/100 / 1000M, SFP vlaknasti pretvarač, vanjski PSU 0,5KM 850NM LC

Vidi Više

Fibre Optic 2-kanalni CWDM mux modul 1310nm1490nm s FC / APC priključkom 2CH + 1CWDM modulom

Vidi Više

Novi A6516A HP kompatibilni 1,25G 10km SFP modul primopredajnika

Vidi Više

KELUSHI fiber-optički kablovski alati Fibra optički čistač konektora čisti LC / MU 1,25 mm adaptere Ferrule...

Vidi Više

Superbat 3G antena s visokim pojačanjem antena 30dbi 1880-1920 / 1990-2170MHz TS9 konektor za Huawei USB mo...

-13%
Vidi Više

HAM 435M yagi antena 5elements yagi 433MHz 440mhz amaterska UHF repetitor bazna stanica yagi antena

Vidi Više

868MHz veliko pojačanje15dBi klizna osnovna antena GSM 868M antena na otvorenom krovnom monitoru N ženska 8...

Vidi Više

Superbat 850 1900 900 1800 2100 2170Mhz GSM UMTS HSPA CDMA 3G Clip antena Antenski pojačani CRC9 muški utik...

-11%
Vidi Više

Anysecu AC-B09 V3.0 verzija Bluetooth slušalica PTT Bluetooth slušalica za slušalice za UV-82 BF-888S UV-5R...

-15%
Vidi Više

Visokokvalitetni 1080P HDMI Extender video i audio signal Fiber S / M 20Km, SC vlaknasti priključak

-18%
Vidi Više

2pc 4G antena 10dbi LTE antena 698-960 / 1700-2700Mhz SMA svesmjerna magnetska baza za 4G lte FDD / TDD usm...

Vidi Više

Bežični sustav poziva za red za kafić restorana KFC Sustav naručivanja tipki za poziv na konobaru s 3 vrste...

Vidi Više

KELUSHI novo vlaknasto optičko sredstvo za čišćenje čišćenja olovaka LC / MU 1,25 mm, optičko sredstvo za č...

Vidi Više

4CH stereo Hi Fi Audio optički prijemnik s optičkim vlaknom s RCA priključkom, ethernet pretvarač - jedan n...

-15%
Vidi Više

SFP 10/100 / 1000MBase TX do 1000M FX Single Mode jednočlani 40km LC cwdm pretvarač medija

Vidi Više

Telefonski sustav / tipkovnica PH201 za PABX

Vidi Više

8pcs / lot SV610 100mW TTL 433MHz modul primopredajnika (uključujući 8pcs proljetne antene i 1pc TTL USB Br...

-16%
Vidi Više

Prodaja 10 kom vhf ručne radio teleskopske antene, donja opruga 136-174mhz vhf vrste antena, sma muški kone...

Vidi Više

433Mhz Antena 5dbi SMA utikač Straight Wifi za Ham Radio + SMA ženska pregrada do Ufl./IPX pigtail kabela 1...

Vidi Više

Superbat 1575,42mhz Pomorska brodica Zračna navigacija Antena Pojačala signala GPS Antena 10M Kabel TNC Muš...

-13%
Vidi Više

Komplet alata s optičkim vlaknima FTTH s uređajem za uklanjanje vlakana FC-6S i mjeračem optičke snage 10MW...

Vidi Više

Telefonski sustav / jednostavan PABX / uredski PBX / MS108 / 1 proširenje PSTN linije 8 / s prijenosom ID p...

Vidi Više

Superbat nosač za staklo za auto DAB digitalni autoradio antena Fakra Ženski utikač Crni priključak Ravno

-12%
Vidi Više

Superbatni Audi / VW radio antenski adapter Fakra Z ženski utikač ravno prema ISO muškom utikaču s desnim k...

-13%
Vidi Više